OSLAVY

Plánujete oslavu, víkend s partou přátel nebo jakékoli setkání?
Nabízíme nevšední místo na samotě u lesa v luxusně zrekonstruované hájence, kde si užijete odpočinek, neomezenou zábavu zcela v soukromí a v přírodě.
Na zahradě můžete naplánovat hry a zábavu. Nově máme zprovozněnou fontánu a velké venkovní šachy. V současné době pracujeme i na úpravě přilehlého lesa, který patří k objektu. V nejbližší době budeme dokončovat střelnici, kterou můžete případně využít také.

Pro akce typu oslavy, "víkendovky", rozlučky se svobodou.. máme nastavenou cenu - 1 470,- Kč vč. DPH/osoba/noc při obsazení minimálně 17 lůžek, za každé další lůžko (18-33) 900,- Kč vč. DPH/osoba/noc. Počet hostů na oslavě neřešíme.
- kapacita míst - 120 venkovní posezení (zastřešená terasa s grilem, terasa v prvním patře), 50 vnitřní posezení (společenská místnost), 80 ve sklepě

CENA ZAHRNUJE
- využití celého areálu
- ubytování v 6 pokojích - 17 až 33 lůžek vč. lůžkovin a ručníků, pokoje jsou vybaveny klimatizací, malou lednicí a TV
- venkovní prostory: altán s fontánou, terasa u bazénu, terasa u jezírka, terasa s grilem vč. připraveného dřeva, terasa v I. patře
- vnitřní prostory: společenská místnost s krbem, barem a velkou TV, sociální zařízení, kuchyň (velký sporák, velká lednice, 2x mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka, nádobí)
- vnitřní vyhřívaný bazén
- parkování přímo před objektem
- WIFI v celém objektu
- celý areál je bezbariérový s výtahem
- běžný úklid
- veškeré energie
- ceny jsou včetně DPH

Provozovatel

Ráj dřeva, s.r.o.

Pavlice 34, 671 56
IČ: 269 21 260, DIČ: CZ26921260

Kontakt

Štítary 206, 671 02

Telefon: 775 394 305
email.: info@hajenkapodvetrniky.cz

Copyright

Copyright © 2021 hajenkapodvetrniky. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek