O NÁS

Vítejte na stránkách penzionu Hájenka a nechte se zlákat vábením omamné vůně panenské přírody a okouzlit zvuky lesa, který obklopuje celý areál. Pojďte s námi objevovat krásy jižní Moravy, vnímat všemi smysly jednu z turisticky nejzajímavějších oblastí naší země… Hájenka pod větrníky se nachází při cestě z Vranovské Vsi do Šumné na velmi atraktivním místě, obklopena lesy, na okraji Národního parku Podyjí. Celý komplex je uzavřený, tudíž poskytuje maximální soukromí, které oceníte nejen na dovolené, při svatební či jakékoli jiné oslavě nebo třeba firemních akcích. Možnosti využití našeho resortu jsou téměř neomezené…

hajenka 1

hajenka 5

hajenka 3

Fascinovat Vás bude umístění objektu na absolutní samotě, jedinečná atmosféra a energie místa, díky níž budete schopni dokonale zregenerovat tělo i mysl. K dispozici Vám nepřetržitě bude velký krytý bazén s možností odpočinku na přilehlé terase. Zde můžete nerušeně vystavit své tělo slunečním paprskům, se sklenkou vína prožívat romantické chvíle u fontány (ve výstavbě) nebo poměřit své síly při hře velkých dřevěných šachů (ve výstavbě)…

V komplexu se nachází i jezírko, kde si budete moci v budoucnu zarybařit a následně si připravit vlastnoručně uloveného pstruha na grilu (ve výstavbě). Pokud by toho klidu a pohody na Vás bylo přece jen příliš, můžete u nás prožít i pořádný adrenalin. Jedna z dalších součástí areálu je i střelnice (v současné době se dokončuje).

Naší největší chloubou je klenutý vinný sklep. Velkorysý a nevšední prostor s kapacitou cca 60 míst Vám poskytne jedinečnou možnost degustace vín z široké nabídky znojemských vinařství. Místní folklór a sklenička dobrého vína, to je jedním slovem emoce, na kterou nikdy nezapomenete…

Přijďte si k nám prožít své sny.

Ať už toužíte po čemkoli, jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost. Díky vhodné poloze v blízkosti Znojma, můžete poznávat krásy tohoto nádherného historického města nebo navštívit nedaleký zámek Vranov nad Dyjí či hrad Bítov.

Nechcete jet k moři, přesto toužíte strávit dovolenou na pláži a projet se vyhlídkovou lodí? Toto přání Vám splní Vranovská přehrada, kde se můžete projít po jednom z konstrukčně nejzajímavějších mostů ČR.

Nebo Vás láká aktivní pobyt? Pěšky, na kolách, koloběžkách či kolečkových bruslích objevte úžasné trasy mezi vinicemi, v Gránicích, či NP Podyjí. Jelikož se nacházíte v malebné vinařské oblasti, kde i půda a vzduch jsou prosyceny vůní vína, doporučujeme navštívit některé z malých či známých a vyhlášených vinařství a poznat tak, jak chutná Morava. Pokud chcete zažít něco opravdu výjimečného a jste vášniví lovci, ani to pro nás není nic nesplnitelného, můžeme Vám nabídnout odstřel zvěře v honitbě.

np podyji

vranov nad dyji

cyklisti onas

Naší přidanou hodnotou je bezbariérový přístup, jak uvnitř objektu, tak i ve většině venkovních prostor. V budově je prostorný výtah, který Vás pohodlně přepraví od sklepu až do vrchního patra k ložnicím.

A nyní to nejzajímavější nakonec. Jsme pyšní na skutečnost, že se nám podařilo přebudovat objekt bývalé hájenky na ekostavbu, která funguje jako energeticky soběstačný ostrov. V roce 2021 byl náš projekt přihlášen do soutěže E-ON ENERGY GLOBE, kde se oceňují projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii.

A teď už stačí se jen rozhodnout. Přijďte k nám prožít letní či zimní dovolenou dle svých snů a představ. K dispozici Vám budou luxusně zařízené pokoje s kapacitou 33 lůžek, denní místnost s krbem, místnost s barem, venkovní posezení s grilem a udírnou, profi kuchyň s chladící a mrazící místností, krytá terasa, vnitřní bazén s vlastním sociálním zázemím a mnoho dalšího.
Pokud ještě váháte, nechte se zlákat možností bezstarostného odpočinku. Na Vaše přání zajistíme masérské, kadeřnické, kosmetické nebo cateringové služby. Nevíte co s volným časem? Rádi pro Vás sestavíme zážitkový program dle Vašeho přání – místa, která stojí za to vidět, zážitek, který stojí za to prožít, ať už se zajímáte o historii, cyklistiku, přírodní krásy nebo jste gurmeti…

U nás stačí jen vyslovit svá přání nahlas…

Pokud se rozhodnete pro pobyt v našem objektu, prosíme Vás v letošní sezóně o shovívavost s některými nedodělky, na kterých stále pracujeme. Věříme však, že Vám tyto drobnosti nesníží zážitek z dovolené u nás.

Provozovatel

Ráj dřeva, s.r.o.

Pavlice 34, 671 56
IČ: 269 21 260, DIČ: CZ26921260

Kontakt

Štítary 206, 671 02

Telefon: 775 394 305
email.: info@hajenkapodvetrniky.cz

Facebook Logo 2019       Instagram logo 2022

Copyright

Copyright © 2021 hajenkapodvetrniky. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek