SVATBY

Netřeba říkat, že je svatba jedním z nejzásadnějších životních rozhodnutí, sny téměř každé ženy směřující k jednomu jedinému okamžiku, ke dni, kdy se z obyčejné dívky stane princezna z pohádky. A již dávno předtím si vysní každý detail, od kytek, šatů, hudby, výzdoby až třeba po barvu ubrousků.

Nesmírně důležité je však i místo, kde si se svým/svou vyvoleným/vyvolenou řeknete láskyplné ANO. Dovolte mám být součástí vašeho svatebního dne a nabídnout vám místo, které i po letech ve vás vyvolá fantastické vzpomínky.

Nabízíme vám nevšední, zajímavé prostory luxusně zrekonstruované hájenky uprostřed panenské přírody. Vůně všudypřítomného dřeva, kouzlo nádherného klenutého vinného sklepu, romantika fontány a altánu, volnost venkovní terasy s krbem přecházející do přírody a wellnes zázemí… to vše se postará o to, aby se váš jedinečný den stal víc než dokonalý. Samozřejmostí je výtah pro bezbariérový přístup od sklepu až do patra k pokojům. Kromě výše uvedeného vám bude k dispozici profesionálně zařízená kuchyň s chladící a mrazící místností, společenský prostor s krbem, krytá venkovní terasa s grilem a luxusně zařízené pokoje včetně sociálního zařízení s kapacitou 33 lůžek. V případě potřeby větší kapacity ubytování se může domluvit v hotelu Club cca 1,5 km od hájenky. Za nepříznivého počasí můžeme nabídnout venkovní i vnitřní variantu.
Celý objekt funguje jako energeticky soběstačný ostrov na principech ekologicky čistého provozu.
U nás prožijete nezapomenutelné okamžiky, které ve vás budou i po letech vyvolávat nádherné emoce a dojemně kouzelné vzpomínky na váš svatební den…
Hlavní výhodou u nás je to, že budete mít pro sebe celý areál bez omezení zábavy v absolutním soukromí. Nepožadujeme žádné kolkovné ani provize, svatbu si můžete zřídit podle vašich představ!

Cenovou nabídku zašleme na základě Vaší poptávky.
Tel. 775394305, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Provozovatel

Ráj dřeva, s.r.o.

Pavlice 34, 671 56
IČ: 269 21 260, DIČ: CZ26921260

Kontakt

Štítary 206, 671 02

Telefon: 775 394 305
email.: info@hajenkapodvetrniky.cz

Copyright

Copyright © 2021 hajenkapodvetrniky. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek