Upravit obsah
Kontakt

páry co měli svatbu u nás

ŽANET A MICHAL

O víkendu jsme měli na Hájence svatbu. Vše probíhalo naprosto bez problému, celá komunikace již během toho skoro roku od prvního setkání byla na výborné úrovni. Paní Kovaříková reagovala okamžitě, ve všem vždy vyšla vstříc, se vším pomohla, na vše měla odpověď. Prostory byly skvěle připravené, přesně tak, jak jsme se dohodli. Kuchyň byla plně využitá pro navaření rautu (tady si je jen potřeba uvědomit, že nádobí si člověk musí dovést své anebo využít nějaké catering firmy, která jej přiveze). Pokoje byly krásné a čisté. Co bych ještě rád zmínil byla obsluha. Majitelé nám již ze začátku nabídli servis, o který se stará jejich dcera. Vše fungovalo, nebyly žádné prostoje, nikde se neválelo špinavé nádobí. Ještě jednou moc děkujeme za možnost mít svatbu právě u vás. Hájenku pod větrníky mohu jen doporučit!

Soňa a Jakub

Naše svatební místo s jedinečným prostory. Milí a velmi vstřícní majitelé! Kouzelné místo na svatbu i třeba teambuilding

Tereza a Vít

Před měsícem jsme měli v Hájence svatbu. Mockrát děkujeme – nádherné místo v přírodě, veškerá vybavenost pro svatby/oslavy. Ubytování velmi pohodlné. Všem hostům se taktéž líbilo.

Majitelé jsou skvělí lidé, je vidět, že vše dělají srdcem. Měli jsme domluvenou dceru majitelů na obsluhu na bar – perfektní organizace, nakonec byla celou dobu i přítomná paní majitelka, za což jsme byli moc vděční, jelikož se postarala o bezproblémový průběh dne.

Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se na Hájenku ještě někdy vydáme 🙂

Nikola a Filip

Skvělé „svatební“ místo na samotě u lesa. Velkorysý areál s téměř kompletním vybavením. Jako bonus vnitřní bazén. Strávili jsme zde krásný svatební víkend.

Nikola a Vlastimil

Svatba nakonec i přes nepřízeň počasí byla nádherná. Moc Vám ještě jednou děkujeme za možnost uspořádat tento výjimečný den právě u Vás. 

Chtěli byste být
dalším šťastným párem?

Tak nás neváhejte kontaktovat a my vám se vším pomůžeme.