Upravit obsah
Kontakt

Řekli jsme si ano

Tak se pojďme domluvit na prostorách pro vaši akci

Máme rádi lidi, setkání a přírodu.

Naše dlouholeté zkušenosti jsme zúročili i při stavbě a vybavení objektu hájenky.Toto krásné místo s bývalou hájenkou jsme získali při přípravě projektu velkých větrných elektráren. Bohužel tento projekt se nakonec nepodařilo zrealizovat a přemýšlelo se, o využití tohoto místa jinak. S projekty na přestavbu se začalo v roce 2008. Postupně docházelo k úpravám v projektech, celkové koncepci a využití prostoru

 

Proč si vybrat nás?

Elegance a Pohodlí

Proč nás vybrat? Naše svatební ubytování spojuje nejvyšší úroveň elegance s maximálním pohodlím. Každý pokoj a prostor je pečlivě navržen tak, aby vytvořil jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro vás a vaše hosty.

Vlastní Svatební Koordinátor

S námi je plánování snadné! S naším vlastním svatebním koordinátorem můžete očekávat personalizovanou péči od začátku do konce. Pomůžeme vám vytvořit svatební víkend přesně podle vašich představ.

Ideální Prostory pro Fotografie

Vaše svatební fotografie budou nezapomenutelné! Naše lokalita nabízí malebná a romantická místa, která poskytnou dokonalé pozadí pro vaše svatební fotografie. Každý okamžik bude zaznamenán s elegancí a krásou.

Jsme firma Ráj dřeva s.r.o

NAŠE FILOZOFIE

Našli jsme místo, kde můžeme stále tvořit, a to nejen pro sebe. Rozhodli jsme se zrealizovat náš největší sen a vytvořili jsme místo pro nás a pro lidi jako jsme my.

Náš team

James Thomas

Founder

Liam Harrold

Co-Founder

Wanda Smith

Planner

Janet Quills

Marketing

Tak se pojďme domluvit